Pokud se chystáte něco stavět, tak si dejte pozor, abyste měli velmi kvalitní materiál. Není totiž nic horšího, než když stavíte něco a potom zjistíte, že jste měli opravdu blbý materiál. A já o tom vím své. Protože si pamatuji, jak jsem stavěla s bratrem kurník. Řekla jsem si, že když bydlíme na vesnici, tak bych mohla mít nějaká zvířata. Pes a kočka byly samozřejmé. Jenže potom jsem si řekla, že bych mohla chovat taky něco užitečného. A tak volba přišla na slepice. Potom jsem taky hledala na internetu nějaký kurník. A když jsem viděla ty ceny, tak se mi protočily panenky. Ta ty se mi udělalo špatně. Oni chtěli za malinký kurník třeba deset nebo patnáct tisíc korun. Tak jsem si řekla, že to v žádném případě nedám. Tolik peněz! A tak jsem si řekla, že si něco postavím sama.
A aby to bylo kvalitní, tak jsem si řekla, že k tomu použiji kvalitní materiál. Ocelové trubky bezešvé jsem si myslela, že budu opravdu ty pravé. A nemýlila jsem se. Bezešvé ocelové trubky mi doporučil bratr a když jsem o tom to řekla i mému tátovi, tak táta řekl, že ocelové trubky bezešvé jsou naprosto ideální. Potřebuji totiž něco, co odolá počasí a taky tomu, aby mi do kurníku nevlezla kuna.
Sousedi totiž říkali, že do kurníku leze opravdu často kuna a bere si slepice. A to už jsem nemohla dopustit. Takže ocelové bezešvé trubky pro mě byly jasná volba. A taky jsem byla ráda, že mi ty trubky tatínek sehnal. Nakonec jsem propočítala, že budu potřebovat osmnáct bezešvých trubek ocelových. Takže jsem si řekla, že je to docela ideální. Taky mě to vyjde o hodně peněz levněji. Takže celkově mě kurník přišel na pět tisíc korun. Takže to byla poloviční částka, než kterou bych dala za kurník na internetu. Přitom ale kurník byl o něco větší, než nabízejí na internetu. Takže ocelové trubky bezešvé se vyplatí koupit zvlášť. Navíc trubka ocelová bezešvá se dají koupit všude.
Categories: Nezařazené